Focus IZALCO MAX DURA ACE 2016, carbon/white/blue

Použité

PREDVÁDZACÍ MODEL S 12 MESAČNOU ZÁRUKOU

-Najlepší z najlepších: IZALCO MAX

-Shimano Dura-ACE

-Kolesá DT Swiss RC20

-Komponenty Fi´zi:k

-Záruka 6 rokov na rám

-Hmotnosť 6,50 Kg

Viac detailov

Skladom

2 989,35 € s DPH

(81 609,26 Kč)

-35%

4 599,00 € s DPH

Tabuľka dát

Rok výroby2016
VýrobcaFOCUS

Detaily

-Najlepší z najlepších: IZALCO MAX

-Shimano Dura-ACE

-Kolesá DT Swiss RC20

-Komponenty Fi´zi:k

-Záruka 6 rokov na rám

-Hmotnosť 6,50 Kg

Icon: FrameRámIzalco Max P2T 10 Carbon
Icon: ForkVidlicaIzalco Max P2T 10 Carbon T4
Icon: BrakesBrzdyShimano Dura Ace
Icon: CassetteKazetaShimano Dura Ace
Icon: Rear derailleurPrehadzovačkaShimano Dura Ace
Icon: ShifterRadenieShimano Dura Ace
Icon: CranksetKľukyFSA SLK Light Carbon
Icon: Gear ratioPrevodyfront: 52/36 rear: 11/28
Icon: HandlebarRiadidláfi'zi:k Cyrano R3
Icon: StemPredstavecfi'zi:k Cyrano R3
Icon: SaddleSedlofi'zi:k Antares R5 Manganese
Icon: SeatpostSedlovkaCPX Plus Carbon
Icon: WheelsetKolesáDT Swiss R20 Dicut tubeless
Icon: TiresPlášteSchwalbe Pro One 622 x 25 tubeless
Icon: Front derailleurPrešmykShimano Dura Ace

Tvar rámuVelikost rámu – krátký tvarVelikost kola (palce)Sedlová trubka (mm)Horní trubka (mm)Úhel natočení (°)Nastavení sklonu sedadla (°)Délka podpěry řetězu (mm)Snížení středové osy (mm)Řídicí trubka (mm)Zástavbová délka vidlice (mm)Ohnutí vidlice (mm)Rozvor kol (mm)
DiamantS2852053671,073,04057012037043977
DiamantM2854054972,073,04057013537043981
DiamantL2856056573,073,04057016037043988
DiamantXS2850053071,073,04057011537043972
DiamantXL2858058073,073,040570180370431001
DiamantXXS2848052171,074,04057011037043970
DiamantXXL2861060473,073,040570200370431022

Recenzie

Napísať recenziu

Focus IZALCO MAX DURA ACE 2016, carbon/white/blue

Focus IZALCO MAX DURA ACE 2016, carbon/white/blue

PREDVÁDZACÍ MODEL S 12 MESAČNOU ZÁRUKOU

-Najlepší z najlepších: IZALCO MAX

-Shimano Dura-ACE

-Kolesá DT Swiss RC20

-Komponenty Fi´zi:k

-Záruka 6 rokov na rám

-Hmotnosť 6,50 Kg

Path: > > > Focus IZALCO MAX DURA ACE 2016, carbon/white/blue